Голова громади

Мороз Іван Михайлович народився 8 серпня 1959 року в селі Іванівка Великописарівського району Сумської області.

• В 1966 році  пішов   до 1-го класу  Іванівської  восьмирічної школи, після закриття  якої в 1973 році, перейшов  до 8-го класу Правдинської середньої школи, яку закінчив у 1974 році.
  • Потім вступив до Мало-Ворожбянського СПТУ-6 та закінчив його в 1977 році, отримав диплом з відзнакою.
  • Після закінчення  вступив  до Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства, в 1982 році отримав  спеціальність інженер-механік.
  • Під час навчання в інституті закінчив військову кафедру і отримав звання лейтенанта запасу.
  • З 1982 по 1987 рік працював старшим науковим співробітником Гадяської дослідної станції бджільництва.
  • З 1987 по 1992 рік  пасічник Правдинського елітно-насіневого господарства.
  • У 1992 році створив фермерське господарство «Апіс».
  • Обирався депутатом Великописарівської  районної  ради  трьох скликань з 1995 по 2010 рік.

Позапартійний, неодружений.

Має двох синів.

Проживає в с. Іванівка, вул. Гоголя, 77  Великописарівського  району  Сумської області.

Представницький мандат  відсутній.

Судимості  за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного  злочину немає.

На перших місцевих виборах 18 грудня 2016 року був обраним Кириківським селищним головою Кириківської об’єднаної  територіальної громади.