Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Згідно з рішенням виконавчого комітету Кириківської селищної ради  №  110 від 22.07.2021р оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Кириківській територіальній громаді.

10:43:49 23.07.2021

Шановні жителі смт. Кириківка

20 липня  відбулася анонсована толока на території кладовища в смт. Кириківка з метою поліпшення  естетичного та санітарного стану на  території селищної ради. Участь  у заході прийняли найбільш свідомі  та активні жителі селища. Велику подяку адміністрація  селищної ради висловлює Конезі Роману Павловичу, Решетар Сергію Васильовичу, Нікуліну  Володимиру Миколайовичу та Долі  Миколі  Івановичу за допомогу у прибиранні, яке здійснювалось спільно з працівниками селищної ради Томченко Олександром, Вервейком Петром, Колесником Віктором та Зуєвим Віталієм. Спільними зусиллями  було прибрано  з території кладовища та вивезено 2 причіпи сміття. Кладовище  стало чистіше. Сподіваємось  на продовження спільних зусиль по наведенню порядку на території селища, на підтримку  ще  більшої кількості активних та свідомих жителів. Разом зробимо наше селище ВЗІРЦЕМ ПОРЯДКУ ТА ЗАТИШКУ.

08:49:54 21.07.2021

Шановні жителі смт. Кириківка!

З метою поліпшення естетичного та санітарного стану у вівторок 20.07.2021 р. буде проводитися толока на території кладовища в смт. Кириківка. Прибирання та вивіз сміття буде здійснюватися працівниками селищної ради.

14:48:25 16.07.2021

Про скликання третього пленарного засідання п'ятої сесії селищної ради восьмого скликання

Інформуємо, що відповідно до розпорядження селищного голови від 01.07.2021 року № 81-ОД "Про скликання  третього пленарного засідання п'ятої сесії селищної ради восьмого скликання"  пленарне засідання сесії селищної ради відбудеться 14 липня 2021 року о 10-00 в приміщенні селищної ради.

13:05:30 05.07.2021

Увага! Відключення електроенергії на території селища Кириківка

01.07.2021 року, 02.07.2021 року з 08-00 до 17-00 у звязку з плановими роботами відбудеться перерва в електропостачанні в селищі Кириківка (вул. Правдинська, пров. 40 років Перемоги, пров. Миру, пров. Правдинський, вул. Залізнична, вул. Привокзальна, пров. Привокзальний).

11:07:38 25.06.2021