Корисні поради

Дата: 11.10.2018 08:27

Корисні поради

На порозі зима — прекрасна пора року з білим пухнастим снігом, легким морозцем, веселим Новим роком і щасливим Різдвом. І кожному з нас дуже важливо насолодитися зимою в повній мірі, а не потрапити до лікарні зваленим вірусною інфекцією.
   Щоб уникнути таких небажаних зимових хвороб, слід дотримуватися деяких порад із правильного харчування в холодну пору року.
   Порада 1. Збільшити в своєму раціоні харчування вживання риби.
   Порада 2. Щодня вживати гарячі перші страви (овочеві супи).
   Порада 3. Пити чай з лимоном або імбиром.
   Порада 4. Для профілактики вірусних інфекцій ввести в раціон свіжу цибулю та часник, що діють як природні антибіотики. Особливо допомагає червона цибуля, яка менше дратує слизову оболонку рота та шлунка.
   Порада 5. Приймати їжу кілька разів на день, але помалу і не наїдатися один — двічі на день.
   Порада 6. Особливо важливий вітамін С, який зміцнює загальний тонус та імунітет. Його багато в лимонах, апельсинах і в квашеній капусті.
   Порада 7. Взимку відчувається нестача вітаміну D, який виробляється в організмі під дією сонячних променів. Багато цього вітаміну міститься в печінці тріски та яйцях.
   Порада 8. Пам’ятай, що здобуті з такою працею вітаміни легко «вимиваються» з організму цукром. Тому взимку краще перейти на природній підсолоджувач — мед, який не лише надасть страві солодкого смаку, але й укріпить імунітет.
   Порада 9. Активний спосіб життя. Прогулянки на морозному зимовому повітрі дуже корисні для організму.
   Дотримання цих правил не дасть стовідсоткового захисту від вірусів, але зменшить шанси захворіти і подарує прекрасний настрій навіть у похмурі зимові дні.