Дата: 18.10.2018 16:35

Рішенням Кириківської селищної ради 25 сесії 7 скликання від 16.10.2018 року «Про надання  дозволу на  розроблення  детального  плану території»  по смт. Кириківка пров. Вокзальний, 6  Великописарівського району  Сумської області  розпочаті роботи  щодо розробки  проекту детального  плану території площею 10,2227 га (кадастровий номер 5921255400:04:058:0145), з метою будівництва зернового складу силосного типу відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

На  виконання  ст.19 Закону України «Про  планування  та забудову  територій», з метою врахування  громадських та приватних інтересів  Кириківська селищна рада  пропонує  юридичним  та фізичним  особам, які  використовують   або планують  використовувати цю територію для  містобудівних  потреб, направляти  свої  письмові пропозиції  протягом  місяця  з моменту  опублікування  цього оголошення  за адресою: смт Кириківка,  вул. Широка,12.