ОГОЛОШЕННЯ Про намір передати в оренду нерухоме майно

Дата: 13.11.2018 12:12

Кириківська селищна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді Кириківської селищної ради.

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

1.  Частина нежитлового приміщення, площею 79,3  кв. м.,  що знаходиться за адресою: смт Кириківка, пров. Вокзальний, 23. Мета використання – розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, які надають послуги рухомого зв’язку.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови. Заяви приймаються в приміщенні Кириківської селищної ради за адресою: смт. Кириківка, вул. Широка, 12.

Строк прийняття заяв протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення. Кінцевий строк прийняття заяв – 27 листопада 2018 р.(включно).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт. Кириківка, вул. Широка, 12.  тел. (05457) 57-2-25