НЕ ПЛАТИШ АЛІМЕНТИ І НЕ ХОЧЕШ ПРАЦЮВАТИ – АДМІНІСТРАТИВНИЙ АРЕШТ

Дата: 27.12.2018 13:36

НЕ ПЛАТИШ АЛІМЕНТИ І НЕ ХОЧЕШ ПРАЦЮВАТИ – АДМІНІСТРАТИВНИЙ АРЕШТ

Батька – боржника по аліментах, у Великій Писарівці було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Цей дієвий засіб впливу працює в Україні згідно ініційованого Міністерством юстиції України закону ЧужихДітейНеБуває і дає реальну можливість батькам заробити кошти для своїх дітей.

Такий варіант міг би стати в нагоді й цьому батькові, адже заборгованість накопичилася немала – 62 тисячі гривень, але такою можливістю він не скористався.

Разом з тим, законодавець передбачає важелі впливу і до таких боржників. Так, відповідно до статті 183-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт тягне за собою адміністративний арешт строком до десяти діб.

Можливо, цей засіб впливу, застосований до батька, додасть йому відповідальності після відбування ним 8 діб адміністративного арешту.