Водохреще

Дата: 15.01.2019 09:32

Шановні жителі ОТГ Кириківської селищної ради

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят - Водохреща.

Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватись правил поведінки перебування на воді та льоду.
По-перше необхідно чітко визначити місце для купання, купатися в ополонках можна лише під наглядом представників служби порятунку та медиків. Перед купанням потрібно розігріти тіло, зробивши розминку або пробіжку. До ополонки потрібно підходити в зручному, не слизькому взутті, яке легко знімається, або запобігти втрати чуттєвості ніг. Занурюватися найкраще по шию, не змочивши голови, аби уникнути рефлекторного звуження судом головного мозку, занурення з головою збільшує втрату температури та може призвести до шоку від холоду. Не можна пірнати вперед головою. Не перебувайте у воді більше однієї хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму. Після купання варто розтерти себе махровим рушником одягнути сухий одяг. Для запобігання переохолодження – випийте гарячий чай. Увага, спиртні напої не сприяють розігріву тіла. Пам’ятайте неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном.

Пам’ятайте ваша безпека в ваших руках !!!