ОГОЛОШЕННЯ Про конкурс

Дата: 31.07.2019 15:34

Оголошення про конкурс для опублікування в офіційному друкованому виданні та розміщенні його у визначеному місці в приміщенні апарату селищної ради та офіційному сайті.

Кириківська селищна рада відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення кирилівської селищної ради. До участі в конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування, вільно володіють державною мовою.

До участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь;
  • копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  • заповнену особову картку форми П-2 ДС;
  • копію документів про освіту;
  • фотокартку розміром 4*6 сантиметрів
  • заповнену електронну декларацію