Дата: 03.10.2019 16:21

До уваги громадян, що потребують поліпшення житлових умов

Доводимо до вашого відома, що відповідно до Житлового Кодексу України виконавчим комітетом Кириківської селищної ради з 01 жовтня до 31 грудня 2019 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Тому   громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень просимо звернутися у відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою та економічного розвитку Кириківської селищної ради за адресою: смт. Кириківка, вул. Широка, 12, та  надати документи, що підтверджують право і надалі перебувати на черзі для отримання житла.

Перелік  необхідних документів:

довідки про склад сім’ї та реєстрацію (форма 3);

копії паспортів громадянина, який перебуває на квартирному обліку, та дорослих членів сім’ї;

копії довідок про присвоєння реєстраційного номера картки обліку платника податків (ідентифікаційного коду) всіх членів сім’ї;

довідки з місця роботи (навчання) громадянина, який перебуває на квартирному обліку, та дорослих членів сім’ї;

копії документів про одруження, народження неповнолітніх членів сім’ї, смерть та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

довідка про наявність (відсутність) житла на всіх членів сім’ї;

копії правовстановлюючих документів на нерухоме майно, матеріали технічної інвентаризації;

копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку

У разі несвоєчасної подачі відомостей буде розглянуто питання щодо зняття осіб з квартирного обліку.