ОГОЛОШЕННЯ Увага надзвичайна ситуація !!!

Дата: 27.03.2020 13:38

УВАГА!

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ !!!

Відповідно до частини першої статті 6, статей 27, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Кодексу цивільного захисту України, пункту 23 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 р. № 11, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», з метою ліквідації наслідків медико- біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, розпорядження голови Сумської обласної адміністрації № 121-ОД від 26.03.2020 року «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області у режим надзвичайної ситуації», розпорядженням по Кириківській селищній раді №34-ОД від 27.03.2020 року «Про переведення Кириківської селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області у режим надзвичайної ситуації»  для Кириківської селищної ланки об’єднаної територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області установлено режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради звертається з проханням до жителів громади віднестись з порозумінням до ситуації, яка виникла в Україні, та добросовісно виконувати заходи щодо протидії поширення корона вірусу на території ОТГ та України в цілому.