Дата: 08.04.2020 10:34

Шановні мешканці Кириківської об’єднаної територіальної громади

та керівники підприємств та організацій усіх форм власності!

Однією з найактуальніших проблем нашої громади, та й усієї країни, є питання забруднення території населених пунктів сміттям, порушення їх благоустрою, погіршення естетичного вигляду.  Санітарне очищення населених пунктів, узбіч доріг та вулиць – є невідкладним завданням не тільки місцевої влади, а й усіх небайдужих громадян – мешканців нашої територіальної громади.

На виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 31.03.2010 № 777-р передбачено проведення у квітні – травні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів.

Рішенням виконавчого комітету від 19.03.2020 року було прийнято 11 квітня 2020 року на території Кириківської селищної ради  провести день благоустрою територій населених пунктів.

Разом з тим, у зв’язку з поширенням випадків коронавірусної хвороби COVID-19 Кабінет Міністрів України на засіданні 25 березня 2020 року запровадив режим надзвичайної ситуації в Україні з поводження карантинних обмежень на 30 днів до 24 квітня поточного року.

Під час карантинних обмежень заборонено проведення усіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

Ураховуючи вищевикладене, просимо жителів громади     здійснювати благоустрій територій  власними силами, дотримуючись карантинних обмежень.

Поспішайте зробити наші населені пункти чистими!!!

З повагою виконавчий комітет Кириківської селищної ради.