Сумська область, Охтирський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ СТАВИЦЬКОГО А.А. ДО ЖИТЕЛІВ КИРИКІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 24.04.2020 10:08

Звернення

заступника селищного голови Анатолія Ставицького  до жителів Кириківської ОТГ з проханням утриматися від відвідування кладовищ у поминальні дні

У зв’язку з поширенням у світі в цілому і в Україні зокрема коронавірусної інфекції COVID-19 сьогодні єдиним засобом зупинити поширення пандемії є тільки жорсткий карантин – із забороною будь-яких зібрань, самоізоляцією вдома. Особливо слід бути обережними людям поважного віку. Тому, будь ласка, не варто нехтувати цим правилом і відвідувати місця масового скупчення людей. Це стосується й кладовищ, особливо в поминальні дні. Вшанувати пам’ять близьких людей можна вдома у поминальний день, або пізніше, коли мине небезпека.

Всі відповідні заходи та обряди можливо перенести, скажімо, на 6 та 7 червня - День Святої Трійці. Саме тоді й запрошуємо всіх мешканців населених пунктів Кириківської об’єднаної територіальної громади та гостей з інших куточків України відвідати батьківщину та віддати належну шану та данину пам'яті покійним.

З надією на розуміння

Анатолій Ставицький