ОГОЛОШЕННЯ Про конкурс

Дата: 03.04.2020 10:43

Кириківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• провідного спеціаліста відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення – 3 штатні одиниці.

До участі у конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування,  вільно володіють державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;

заповнену особову картку форми П-2 ДС;

копію документів про повну вищу освіту;

фотокартку розміром 4 х 6 сантиметрів -4шт.;

копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);           декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу до 03 травня 2020 року. Дата проведення конкурсу буде повідомлена додатково.

Зазначені документи падаються до Кириківської селищної ради, яка знаходиться за адресою: 42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка,12.

Довідки за телефонами: 0955650026