ОГОЛОШЕННЯ Про скликання сесії

Дата: 15.05.2020 15:06

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” провести  засідання  тридцять  дев’ятої  сесії селищної ради  сьомого скликання  28 травня  2020  року  о 10-00 годині в приміщенні Кириківської селищної ради  з порядком денним:

На розгляд сесії пропонується внести  питання:

•     1. Про внесення змін до рішення шостої сесії  селищної ради  сьомого скликання  від 10.03.2017 року «Про  програму  соціально – економічного  розвитку  ОТГ Кириківської селищної ради   на  2017 - 2020 роки (зі змінами)
  •     2.  Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження програми «Благоустрій» на 2019-2021 роки»  ( зі змінами)
  •     3. Про звіт про виконання бюджету Кириківської селищної  об’єднаної  територіальної громади за І квартал 2020 року
  •     4. Про внесення змін до рішення Кириківської  селищної ради від 24.12.2019  «Про бюджет  Кириківської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

5. Про встановлення   ставок   та пільг із сплати  податку  на нерухоме  майно,  відмінне  від земельної ділянки на території Кириківської селищної  ради  на 2021 рік

6. Про встановлення   ставок  єдиного  податку  для фізичних  осіб - підприємців   при  спрощеній  системі   оподаткування  на території  Кириківської  селищної ради  на 2021 рік

7. Інші питання.

Засідання постійних комісії  відбудеться  28  травня  2020 року  о 9 - 00 год.