ОГОЛОШЕННЯ Про встановлення на будинках табличок із назвою вулиць та номером

Дата: 18.05.2020 15:07

На будинках всіх форм власності мають бути таблички із назвою вулиці та номером

Власникам приватних будинків, керівникам установ, організацій і підприємств всіх форм власності,  виконком Кириківської селищної ради нагадує, що згідно Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях населених пунктів ОТГ  громадяни, підприємства, установи та організації зобов'язані забезпечити житлові будинки, будівлі підприємств, установ, організацій й інші об'єкти адресними покажчиками (назва вулиці, номер будинку). Зокрема, на зовнішньому фасаді кожного будинку, незалежно від його відомчої приналежності, установлюються однотипні будинкові номерні знаки з указівкою номера будинку.

Порушення даних вимог згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста (від 850 грн. до 1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.