Асоціація" Юр-Фем" проводить опитування" Вплив СОVID-19 на права жінок в Україні"

Дата: 19.06.2020 14:35

Асоціація  жінок-юристок України «ЮрФем» проводить опитування  «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні» серед мешканок/-ців об'єднаних територіальних громад, за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві з Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості».

Опитування відкрите для всіх та стосується сімейної і трудової сфери. Важливо отримати думки представниць/ків вашої громади  та  разом зрозуміти, як пандемія вплинула на реалізацію прав людей, зокрема жінок, у цих сферах.
Якщо виникають додаткові питання, телефону
вати067 617 20 02, офіс ЮрФем.

Опитувальник просимо заповнити до 1 липня  за посиланням: https://tinyurl.com/y759tvuh