ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ УВАГА ШАХРАЇ !!!

Дата: 02.07.2020 16:19

Шановні громадяни!

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради звертається з порадами як не стати жертвою зловмисників. Не розмовляйте на вулиці с незнайомцями та не пускайте сторонніх осіб до себе додому, не передавайте гроші та інші матеріальні цінності чужим людям. Пам’ятайте, що за хитрощами шахраїв не стоїть нічого, окрім омани та бажання позбавити Вас грошей. Якщо Ви чи Ваші родичі стали жертвою шахрайських дій негайно звертайтесь до поліції.

Повідомляйте про всіх підозрілих осіб, які з’являються у вашому населеному пункті. За найменшої підозри щодо сторонніх, яких ви помітили біля будинку, квартири, повідомляйте дільничного інспектора, патрульних або телефонуйте до чергової частини на лінію "102". Намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих осіб.

Обов’язково повідомляйте дільничного інспектора поліції, чергову про приїзд у ваш населений пункт «чужих» автомобілів, особливо коли пасажири – особи кавказької чи ромської національностей. Обов’язково запишіть номерні знаки транспортних засобів, занотуйте якісь прикмети непроханих гостей, щоб у разі потреби повідомити правоохоронцям.
        Не пускайте у квартиру чи будинок сторонніх осіб, навіть якщо вони представляються працівниками соціальних служб, працівниками газової служби чи водоканалу для перевірки показників лічильника. Перевірте їхні документи.