Сумська область, Охтирський район

ОГОЛОШЕННЯ Про скликання сесії

Дата: 07.07.2020 14:17

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” провести  засідання  сорокової  сесії селищної ради  сьомого скликання  23  липня  2020  року  о 10-00 годині в приміщенні Кириківської селищної ради  з порядком денним:

На розгляд сесії пропонується внести  питання:

1. Про  звіт  в.о. старости Іванівського та Вищевеселівського  старостинського  округу  про   проведену  роботу  за  2019  рік

2. Про звіт про виконання  бюджету  Кириківської селищної об’єднаної  територіальної громади  за І півріччя  2020 року

3. Про стан та  заходи  по підготовці до роботи  в осінньо – зимовий  період  2020-2021 років комунальних  підприємств , закладів , організацій  розміщених на підпорядкованій  території

4.  Про  внесення змін  до рішення Кириківської селищної ради  від 24.12.2019  « Про бюджет  Кириківської селищної  об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

5.  Інші питання

Засідання постійних комісії  відбудеться  23 липня  2020 року  о  9 - 00 год.