Вітаємо з Днем села !!!

Дата: 07.08.2020 14:00

Шановна громадо! Час летить швидко. І в цьому безупинному плині міняється все довкола, змінюються  люди, оновлюється світ, закарбовуючи в календарі життя пам’ятні дати. 9 серпня ми  жителі смт Кириківка будемо святкувати 77 річничю з Дня визволення  селища від німецько-фашистських загарбників,а також День села.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області,  держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці.

Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Прийміть найщиріші вітання з побажанням міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А нашому селу – процвітання, стабільності та розвитку!!!

Виконком селищної ради