ОГОЛОШЕННЯ Про конкурс

Дата: 27.08.2020 09:26

Кириківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• головного спеціаліста відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення – 1 штатна одиниця;
  • головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» - 3 штатні одиниці;
  • державний реєстратор відділу «ЦНАП» Кириківської селищної ради.

До участі у конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування,  вільно володіють державною мовою (для державного реєстратора - мають вищу освіту за спеціальністю правознавство, вільно володіють державною мовою, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Для участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  • заповнену особову картку форми П-2 ДС;
  • копію документів про повну вищу освіту;
  • фотокартку розміром 4 х 6 сантиметрів;
  • копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Термін подання документів З0 календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Довідки за телефонами: +38(095) 56 50 026