Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Вітання селищного голови Павла Гученка з святом 8 Березня

Дата: 05.03.2021 09:08

Дорогі жінки Кириківської територіальної  громади!

Від імені селищної ради, депутатського корпусу, від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, Ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

Зі святом Вас, дорога наша прекрасна половина!

З найкращими побажаннями, селищний голова                                                   Павло ГУЧЕНКО