Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Для суб'єктів господарювання

Дата: 09.04.2021 09:16

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради доводить до Вашого відома, що громадська організація «Центр оцінки безпеки перспективних технологій» (м. Суми), за сприяння Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УААП, UAACP м. Київ) і Сумського державного університету проведе 29 квітня 2021 з 15.00 до 16.30 онлайн – вебінар для суб’єктів малого та середнього підприємництва Сумського регіону на тему: «Правові та організаційно – технічні засоби захисту бізнесу від фальсифікацій та контрафакту».

Програма вебінару передбачає ознайомлення всіх зацікавлених осіб з правовими та організаційно – технічними засобами підтримки безпеки та забезпечення якості продукції, робіт і послуг, методами розпізнавання фальсифікованої та контрафактної продукції.

Для реєстрації учасників необхідно перейти за посиланням:

Участь у заході є безкоштовною.