Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

ОГОЛОШЕННЯ Про конкурс

Дата: 30.04.2021 10:51

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги»; Постанови Кабінету міністрів України від 3 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»; рішення Кириківської селищної ради 4 сесії 8 скликання від 26.03.2021  «Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кириківської селищної ради (далі - Центр),

Кириківська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на зайняття посади керівника (директора) комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кириківської селищної ради.

Місцезнаходження: 42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка, буд. 12.

Основні завдання Центру: надання особам /сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, для мінімізації або подолання таких обставин.

Умови проведення конкурсу на зайняття посади керівника (директора) комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кириківської селищної ради:

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

• заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кириківської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

• вища освіта;
  • знання державної мови;
  • навики роботи з комп’ютером та знання відповідних програмних засобів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається виконавчим комітетом Кириківської селищної ради.

Тривалість конкурсу складає 30 календарних днів, заяви з необхідними для участі у конкурсі документами приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка, буд. 12, (тел. (+380955650026) або на електронну адресу: E-mail: ksr.57@ukr.net

Проведення конкурсу на заміщення посади керівника (директора) комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кириківської селищної ради відбудеться в приміщенні Кириківської селищної ради.

Керуючий справами (секретар)                              Сергій ДМИТРИЧЕНКО

виконавчого комітету

ПЕРЕЛІК

питань на знання законодавства України у сфері надання соціальних послуг

1. Що таке базові соціальні послуги? Їх види. (ст.ст. 1, 16 Закону України «Про соціальні послуги»).

2. Чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини. (ст. 1 Закону України «Про соціальні послуги»).

3. Хто є надавачами соціальних послуг? (ст.ст. 1, 13  Закону України «Про соціальні послуги»).

4. Хто є отримувачами соціальних послуг? (ст.ст. 1, 12 Закону України «Про соціальні послуги»).

5. Якими нормативно-правовими актами регулюється сфера надання соціальних послуг? (ст. 4 Закону України «Про соціальні послуги»).

6. Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг? (ст.15 Закону України «Про соціальні послуги»).

7. Державні стандарти соціальних послуг? (ст. 17 Закону України «Про соціальні послуги»).

8. Які етапи ведення випадку? (ст.18 Закону України «Про соціальні послуги»).

9. Основні цілі надання соціальних послуг. (ст. 2 Закону України «Про соціальні послуги»).

10. Основні принципи надання соціальних послуг. (ст. 3 Закону України «Про соціальні послуги»).

11. Що таке супервізія? (ст.1 Закону України «Про соціальні послуги»).

12. Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги». (ст. 5 Закону України «Про соціальні послуги»).

13. Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах. (ст. 20 Закону України «Про соціальні послуги»).

14. Що передбачає договір про надання соціальних послуг? (ст. 22 ЗУ «Про соціальні послуги»).

15. Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово). (ст .23 Закону України «Про соціальні послуги»).

16. Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення. (ст. 26 Закону України «Про соціальні послуги»)

17. Яку відповідальність визначено Законом за порушення законодавства про соціальні послуги?

18. Які існують основні форми надання соціальних послуг?

19. Куди має звертатися особа з письмовою заявою про отримання соціальних послуг, що надаються державними та комунальними суб’єктами?

20. Фінансування територіальних програм розвитку соціальних послуг.

21. Кваліфікаційні вимоги до соціальних працівників. Інших фахівців, які надають соціальні послуги, порядок їх атестації.