Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку.

Дата: 14.05.2021 16:43

Кириківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку.

(додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення).

До участі у конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають повну вищу (базову вищу) освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування,  вільно володіють державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • фотокартку розміром 4 х 6 сантиметрів;
  • копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік;

Особи, які працюють у Кириківській селищній раді, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Термін подання документів З0 календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Довідки за телефонами: +380955650026