Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

ОГОЛОШЕННЯ Про конкурс

Дата: 06.07.2021 15:57

про проведення конкурсного відбору на посаду керівника

Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумської області

Найменування і місце знаходження закладу освіти

Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Правдинська, буд. 32, смт Кириківка, Великописарівський район, Сумська область, 42831

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»,  статті 3 Закону України від 06.12.2016 р. №1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення.

Прийом документів здійснюється  відділом освіти, молоді та спорту  Кириківської селищної ради за адресою:  смт. Кириківка, вул. Правдинська, буд. 32

Дата та місце проведення конкурсного відбору 10 серпня 2021 року. Зал засідань Кириківської селищної ради, смт Кириківка, вул. Широка, буд. 12

Контактна особа – Довженко Нінель Прокопівна (тел. 0992033389), електронна пошта ksr.osvita@ukr.net.