Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Привітання з Днем родини

Дата: 08.07.2021 13:44

Прийміть щирі вітання з нагоди прекрасного свята, яке прославляє найважливіші цінності нашого життя – з Днем родини.

Сім’я – це джерело любові та поваги, щирості та тепла, це те підґрунтя, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Саме родина є тією міцною цеглинкою, з котрої розпочинається держава, її добробут, економічний і культурний розвиток. Вона виховує людину, зберігає та передає з покоління в покоління невмирущі культурні цінності народу, багаті національні традиції.

З нагоди свята щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде найнадійнішою фортецею, місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.