Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці смт. Кириківка

Дата: 16.07.2021 09:07

На передодні  святкування Дня села, яке відбудеться 14 серпня кожен мешканець селища має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для рідного населеного пункту. Виконком Кириківської селищної ради просить Вас навести лад на прибудинкових та прилеглій територіях до об'єктів нерухомого майна. Варто прибрати сміття, будівельні матеріали, видалити бур'яни, ппровести обрізку дерев та кущів, особливо якщо ті обмежують оглядовість проїджої частини вулиці.

Згідно з правил благоустрою,  затверджених 36 сесією 7 скликання Кириківської селищної ради від 12.12.2019 року забороняється складувати будівельні матеріали (пісок, щебень, цеглу, лісоматеріали та інше) на вулиці та виносити сміття, гілки, скло та інше на дорогу, та створювати стихійні звалища.

За порушення правил благоустрою жителі можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності, згідно ст. 152 КУ «Про адміністративні правопорушення», що тягне за собою накладання штрафу у розмірі від 340 до 1700 грн.

Пам'ятайте: чистота селища – це показник культури мешканців, які проживають у ньому!