Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Шановні жителі смт. Кириківка

Дата: 21.07.2021 08:49

20 липня  відбулася анонсована толока на території кладовища в смт. Кириківка з метою поліпшення  естетичного та санітарного стану на  території селищної ради. Участь  у заході прийняли найбільш свідомі  та активні жителі селища. Велику подяку адміністрація  селищної ради висловлює Конезі Роману Павловичу, Решетар Сергію Васильовичу, Нікуліну  Володимиру Миколайовичу та Долі  Миколі  Івановичу за допомогу у прибиранні, яке здійснювалось спільно з працівниками селищної ради Томченко Олександром, Вервейком Петром, Колесником Віктором та Зуєвим Віталієм. Спільними зусиллями  було прибрано  з території кладовища та вивезено 2 причіпи сміття. Кладовище  стало чистіше. Сподіваємось  на продовження спільних зусиль по наведенню порядку на території селища, на підтримку  ще  більшої кількості активних та свідомих жителів. Разом зробимо наше селище ВЗІРЦЕМ ПОРЯДКУ ТА ЗАТИШКУ.

До нової толоки!