Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Дата: 23.07.2021 10:43

Згідно з рішенням виконавчого комітету Кириківської селищної ради  №  110 від 22.07.2021р оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Кириківській територіальній громаді.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України №1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та №1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

2. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради 42830,    Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка,12.

3. Підстава для проведення конкурсу:

Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Кириківської селищної ради №        від 22.07.2021р «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Кириківської селищної ради»

4. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка,12

Дата: 30.08.2021року,  Час: 11год.00хв.

Бала Тетяна Вікторівна головний спеціаліст (0507525128)

5. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:

1. наявність обладнання та матеріально- технічної бази;
  2. наявність працівників відповідної кваліфікації;
  3. наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
  4. наявність фінансової спроможності.

6. Характеристика території, де повинні надаватись послуги з вивезення твердих побутових відходів:

- послуги надають у межах Кириківської територіальної громади.

- площа громади – 270,14 км2

- кількість населення -  6976 осіб

- багатоквартирних будинків – 29 буд.

- будинків приватного сектору – 4034 буд.

- відстань від центральної  адміністративної будівлі до полігону твердих побутових відходів -  16,5 км.

7. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні житлові будинки

- приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 6976 осіб

8. Характеристика полігону твердих побутових відходів:

Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній. Використовується полігон в м. Охтирка, відповідно до укладеного договору.

9. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».

- Місце подання конкурсних пропозицій- 42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка,12

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 16 год. 00 хв. 25.08.2021року.

10. Спосіб і місце отримання конкурсної документації:

1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.

2) Місце отримання конкурсної документації: Кириківська селищна рада (42830, Сумська область, Великописарівський район, смт. Кириківка, вул. Широка,12 тел. 0507525128).