Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Вітання з Днем визволення селища Кириківка

Дата: 09.08.2021 08:15

Шановні ветерани! Дорогі кириківці!

Прийміть сердечні вітання з Днем визволення нашого селища від фашистських загарбників!

Ми повинні завжди пам’ятати, яку ціну заплатили наші батьки та діди за перемогу над фашизмом, – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників тих подій. Війна назавжди залишиться незагойною раною, її осколки і через десятиріччя все ще ранять всіх нас.

Вічна пам’ять загиблим. Вічна слава тим, хто повернувся живим, відбудовував Україну і селище, з ким нам пощастило жити поряд.

Щира подяка та низький уклін вам, дорогі ветерани, за мужність і героїзм у боях, за неймовірну, самовіддану працю для  перемоги в тилу і в повоєнні роки та тисячам українцям, які зараз мужньо стоять на захисті Батьківщини, рівняючись на вас.

Шановні кириківчани! Давайте працювати так, щоб із кожним роком наше селище та вся Україна ставали сильніше та краще.

Щастя вам, усілякого благополуччя, міцного здоров’я, родинного затишку і довгих-довгих років життя, дорогі ветерани й учасники війни! Миру та добра, щасливої долі всім жителям Кириківки!

Зі святом! З Днем визволення!

З  повагою  – секретар селищної ради Зоя ОСТРЕНКО.