Сумська область, Охтирський район

Прощання із загиблим воїном

Дата: 27.12.2023 16:00

Кириківська громада знову у скорботі!

Завтра, 28 грудня проведуть в останню путь Героя СТЕБЛЯНКО МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА, 1979 року народження.

Стрілець-помічник гранатометника, Микола Васильович загинув 21 грудня 2023 року  під час штурмових дій з боку противника в районі населеного пункту Синьківка Куп'янського району Харківської області.

Останнє  прощання  із загиблим Героєм  відбудеться  об 11:30  в  рідній домівці,  смт Кириківка. Від будинку загиблого процесія рухатиметься до Архангело-Михайлівського храму де о 12:00 годині жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм. Поховання відбудеться на кладовищі смт Кириківка, вул. Широка.

Просимо усіх небайдужих вшанувати пам’ять та провести в останній путь нашого захисника України.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!