Сумська область, Охтирський район

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 31.01.2024 17:18

З глибоким сумом повідомляємо, що жорстока війна забрала життя ще одного захисника, нашого земляка, молодшого сержанта, командира інженерно-саперного відділення, ЩЕРБАКА  Олександра Івановича, 1973 року народження. Відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 23.01.2024 р. в районі н.п. Андріївка Донецької області.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться в селі Маракучка 01 лютого об 11:00 годині, у рідному будинку. Від будинку загиблого процесія рухатиметься до Архангело-Михайлівського храму де жителі громади о 12:00 годині матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм. Поховання відбудеться на кладовищі села Маракучка.

Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!

Вічний спокій душі та слава воїну України!

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!