На Сумщині стартував всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Дата: 16.09.2019 15:13

Низкою заходів розпочався на Сумщині Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Правові уроки, що підготували фахівці юстиції, як завжди у цікавому форматі розповідають молодому поколінню про подолання цькувань у шкільному середовищі.

Сумська загальноосвітня школа № 24 стала одним із перших навчальних закладів, де правники провели зустрічі із зазначеної теми. Початкове нерозуміння проблеми привернуло увагу школярів. Так, юристи донесли до юних слухачів інформацію про небезпеку, яка може приховуватись у буденних конфліктах. Дітям також розповіли про їх права та алгоритм дій у разі, якщо вони постраждали (або можуть постраждати) від булінгу. Також було наголошено, що замовчування фактів цькувань ускладнить розв’язання питань щодо знущань.