Сімейний патронат: збережемо сім'ю для дитини

В Україні впроваджена та діє нова форма сімейного виховання  якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

16:17 22.06.2021

Відділ "Служба у справах дітей та сім'ї" Кириківської селищної ради разом із старостою с. Вищевеселе привітали прийомного батька Пісклова С.П. зі святом - Днем захисту дітей

Відділ "Служба у справах дітей та сім'ї" Кириківської селищної ради разом із старостою с. Вищевеселе привітали прийомного батька Пісклова С.П. з Днем захисту дітей Почесною грамотою Служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації за особистий внесок у виховання підростаючого покоління.

08:53 01.06.2021