ОГОЛОШЕННЯ Про скликання сесії

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” провести засідання тридцять четвертої  сесії селищної ради  сьомого скликання  24  жовтня 2019 року  о 10-00 годині в приміщенні Кириківської селищної ради  з порядком денним:

На розгляд сесії пропонується внести  питання:

1. Про внесення змін до рішення шостої сесії  селищної ради  сьомого скликання  від 10.03.2017 року «Про  програму  соціально – економічного  розвитку  ОТГ Кириківської селищної ради   на  2017 - 2020 роки» ( зі змінами)

•    2. Про внесення змін до рішення  27 сесії 7 скликання від 22.12.2018 року «Про затвердження програми «Благоустрій» на 2019-2021 роки» (зі змінами)
  •

3. Про внесення змін до рішення Кириківської  селищної ради від 22.12.2018  «Про бюджет  Кириківської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік »

•     4.  Земельні питання

5.  Інші питання

Засідання постійних комісії  відбудеться  22  жовтня 2019 року  о 10 - 00 год.