ПОВІДОМЛЕННЯ

Президент закликав працювати над Планом перемоги на рівні громад так само, як триває робота на рівні держави

Перемогти у війні можемо тільки в єдності й тільки разом. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час виступу на розширеному засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

09:03 25.10.2024

З 01 ЛИСТОПАДА ПОТОЧНОГО РОКУ ДО ПОЧАТКУ НЕРЕСТОВОГО ПЕРІОДУ НА СУМЩИНІ ЗАБОРОНЕНО ВИЛОВ БІОРЕСУРСІВ НА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ  Відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Сумській області від 21.10.2024 № 123 «Про затвердження переліку меж зимувальних ям у період зимівлі водних біоресурсів 2024-2025 років»

11:40 24.10.2024

УВАГА ФАЛЬСИФІКАТ!

Охтирське районне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про виявлення забороненого до обігу масла, яке доступне в продажу інтернет маркетплейсів.

14:38 21.10.2024

УВАГА!

АТ "Сумиобленерго" повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні по всій території Кириківської селищної територіальної громади!

16:12 17.10.2024