Звіт про відстеження результативності регуляторного акта - рішення Кириківської селищної  ради від 07.11.2017 року

Дата: 20.09.2018 11:18

Звіт про відстеження

на території  Кириківської селищної ради

на 2018 рік»

1. Вид та назва регуляторного акта.

2. Назва виконавця заходів з відстеження.
Виконавчий комітет Кириківської селищної ради.

3. Цілі прийняття акта:
- приведення нормативного акту місцевого самоврядування у відповідність до норм Податкового кодексу України (зі змінами);

- створення умов для легалізації діяльності суб’єктів господарювання в ОТГ та стабільність цін на послуги оренди нерухомості;

- збільшення надходжень до селищного бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження
з 20.08.2018 до 19.09.2018

5. Тип відстеження – базове.

6. Методи одержання результатів відстеження.
Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи даних.

Дані звітів управління фінансів Кириківської селищної ради про находження коштів до селищного бюджету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Назва показника

Кількість суб’єктів господарювання - платників податку на доходи фізичних осіб на яких поширюється дія акта, осіб

28

Сума надходжень до селищного бюджету податку на доходи фізичних осіб від здачі в оренду нерухомого майна, тис.грн.

46,6

Рівень поінформованості суб’єктів господарської діяльності щодо розрахунку та мінімальної вартості місячної оренди 1кв.метра загальної площі нерухомого майна по селищній раді, %.

100

* - враховуючи відсутність у Великописарівському відділенні Охтирської ОДПІ відокремленої бази та проаналізувавши фактичні дані надходжень від запровадження регулювання, об’єктивно оцінити результати реалізації регуляторного акта у напрямку збільшення надходжень до селищного бюджету неможливо, тому відображено всю суму надходжень по даному виду надходжень,.

9. Оцінка ефективності дії регуляторного акта.

В результаті проведеного відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що прийняття проекту рішення Кириківської селищної  ради «Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна на території Кириківської селищної ради на 2018 рік» дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення доходної частини селищного бюджету та дотримання вимог діючого законодавства щодо податків та зборів.

Селищний голова                                                          І.М.Мороз