18 ЖОВТНЯ – СВЯТО КОХАННЯ ДЛЯ ВІСЬМОХ ЗАКОХАНИХ ПАР

Дата: 18.10.2018 09:06

18 ЖОВТНЯ – СВЯТО КОХАННЯ ДЛЯ ВІСЬМОХ ЗАКОХАНИХ ПАР

Сьогоднішній даті, 18.10.2018, не вистачало хіба ще однієї вісімки. І так склалося, що саме 8 закоханих пар Сумщини вирішили стати чоловіком і дружиною саме в цей жовтневий день.

Теплі сонячні промені доповнили щасливі посмішки, поцілунки та ігристе шампанське у весільних келихах.

Чи завідомо молодята обрали для одруження день з вісімками, чи за збігом обставин, але тепер у вісьмох новостворених сімей точно є щаслива цифра.

Керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун долучилася до привітань, побажавши подружнім парам все життя тримати один одного за руку міцно і віддано, берегти від всіх негараздів, бути поряд кожну хвилини та зберегти щасливий блиск в очах коханої людини.