На бігових доріжках Харківського «Динамо»

Дата: 25.10.2018 15:28

Жодні всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед школярів так як із гирьового спорту не проходять без Кириківчан.

6-8 вересня 2018 року на стадіоні «Динамо» зібрались збірні областей з легкої атлетики. До складу кращих легкоатлетів Сумщини були включені Тарасенко Іван та Бойко Денис, які виступали в найскладнішому легкоатлетичному виді – восьмиборстві.

Спортсмени змагались два дні, виконуючи по чотири види щоденно, а саме: біг 100 м , 400 м, 1000 м, 100 м з перешкодами, стрибки в висоту, довжину, метання спису та штовхання ядра.

Тарасенко Іван набравши суму посів ІІІ місце, встановивши новий рекорд Сумщини,

Бойко Денис посів восьме місце у даному виді, піднятись вище йому завадили три заступи в стрибках у довжину.

Дякуємо за придбання спортивного інвентарю та грошову допомогу -  Голову Федерації легкої атлетики Андрію Ільченку, голові Федерації горьового спорту – Андрію Іванілову,  а також Андрія Ткаченка.