Успіх Кириківських метальників.

Дата: 25.10.2018 15:33

Сумський Спортивний комплекс педагогічного університету приймав кращих легкоатлетів Сумщини. У складі Великописарівського району виступали і учні Кириківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З усіх нагород у метанні спису, які розігрувались на цих змаганнях у середньому віці 2003-2004 р. в останній шостій спробі, бронзу забрали Краснопільці на 20 см, випередивши Каніщева Владислава. У старшій віковій групі чемпіоном став Панащенко Віталій, пославши спис вагою 800 гр. за межі 40 метрів. Тарасенко Іван з результатом 47 м 58 см став переможцем у віковій групі 2003-2004 р. спис вагою 600 гр. Бойко Денис був другим з результатом 35 м 60 см, Каніщев владислав – ІV. Серед наймолодших школярів 2005 року і молодше переможцями стали – Черніков Максим, Коваленко Максим, Кривощей Владислав. ІV місце посів Доля Максим. ІІ місця у своїх вікових категоріях у штовханні ядра зайняли Тарасенко Іван та Черніков Максим.

Дякуємо за придбання списів фірму POLANA, голову федерації легкої атлетики Андрія Іванілову , голову Федерації гирьового спорту Андрію Ільченку,  та Андрія Ткаченка.