У яких районах Сумщини народилося найбільше малюків?

Дата: 15.11.2018 10:09

У яких районах Сумщини народилося найбільше малюків?

18:13 / 12 Листопада 2018

Новини Суспільство

Працівниками юстиції Сумщини за 10 місяців 2018 року здійснено 5300 актових записів про народження. Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Сумській області.

Лідерами в реєстрації народжень по області стали: місто Суми, де народилось майже 2640 малюків, Конотопський район поповнився на 547 нових жителів, Шосткинський та Роменський райони «збагатились» на 368 та 334 маленьких громадян відповідно.

Водночас за даними статистики, у січні–серпні 2018 року природний рух населення Сумської області характеризується суттєвим перевищенням числа смертності над народжуваністю: на 100 померлих – 41 новонароджений.

Конотопський район входить у трійку лідерів по народжуваності в Сумській області

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Сумській області.