Повідомлення про оприлюднення проекту рішення "Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за 1 кв.м."

Дата: 11.11.2018 12:58

про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення

Кириківської селищної ради

«Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна на території  Кириківської ОТГ на 2019 рік»

Представлений проект регуляторного акту розроблено на виконання пп. 12.3.4 п. 12.3 статті 12 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами).

Проект регуляторного акта передбачає встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб згідно наданого розрахунку.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Кириківської селищної ради – http://www.kyrselrada.info.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – головним спеціалістом відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, благоустрою та економічного розвитку Кириківської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення:

- на поштову адресу 42830, сел.Кириківка, вул. Широка, 12

- на електрону адресу: ksr.57@ukr.net