Відзначення дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 13:39

Депутати Кириківської селищної ради, члени виконкому, вчителі, громадськість зібралися біля памятного знака Героям Небесної Сотні.

До присутніх на мітингу з вітальним словом виступив селищний голова Іван Мороз. Працівники публічної бібліотеки Тамара Мулявка,                         Оксана Статівка, всі вони наголосили, що один із найголовніших уроків майдану є те, що ми разом творимо свою країну і що лише разом, кожен на своєму місці, відповідно і чесно виконуючи свою роботу, ми зможемо створити ту державу, за яку віддали свої життя Герої Небесної Сотні.

Цього дня прийшли вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні учні Кириківської ЗОШ І – ІІІ ст..

Настоятель Кириківського храму о. Василій відслужив панахиду по убієнних героях.

До підніжжя памятного знака Героям Небесної Сотні лягли квіти.

Мітинг – вшанування підготували директор Кириківської СБК В. Литвин, завідувач Кириківської публічної бібліотеки Т. Мулявка.

Оксана Статівка,

бібліотекар Кириківської публічної бібліотеки.