ОБИРАЮЧИ ІМ’Я ДИТИНІ – ОБИРАЄШ ЇЇ ДОЛЮ: ЯК НАЗИВАЛИ МЕШКАНЦІ ВЕЛИКОПИСАРІВЩІНИ НОВОНАРОДЖЕНИХ
ОБИРАЮЧИ ІМ’Я ДИТИНІ – ОБИРАЄШ ЇЇ ДОЛЮ: ЯК НАЗИВАЛИ МЕШКАНЦІ ВЕЛИКОПИСАРІВЩІНИ НОВОНАРОДЖЕНИХ
Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє. Обираючи своємупродовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами.
Серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими на Великописарівщіні були Тетяна, Вікторія, Софія, Кирило, Олександр, Максим. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали Єва, Злата, а хлопчиків –. Гліб, Кіріл, Марк . До речі, у 2019 році в Великій Писарівці та районі народилося 17 дітей.
Нагадаємо, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якоговони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.