15 КВІТНЯ ЗБІГАЄ ТЕРМІН ЗМІНИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Дата: 10.04.2019 16:11

21 квітня 2019 року в Україні відбудеться ІІ тур виборів Президента. Фахівці юстиції Сумщини в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» нагадують громадянам, що 15 квітня 2019 року збігає термін процедури зміни місця голосування.

Варто зазначити, що, подавши відповідну заяву до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем перебування на день виборів чи за реєстрованим місцем проживання або місцезнаходження виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати, виборець отримає посвідчення про тимчасову зміну місця голосування.

Важливо! Громадянин, здійснивши дану процедуру, повинен перевірити себе у списку виборців на веб-сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua або в приміщенні виборчої дільниці, яку визначено місцем голосування у посвідченні.