Відзначення Дня Перемоги у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 09:08

Фото без описуВ Кириківській громаді відзначили 74 – річчя Великої Перемоги над нацизмом у Другій  Світовій Війні.

Спочатку 8 травня школярі  Заводської та Кириківської  ЗОШ І – ІІІ ст. зібралися біля пам’ятника загиблим воїнам, щоб вшанувати день пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої Світової війни. 9 травня в центрі селища зібралися односельці, діти, онуки і правнуки ветеранів Великої Вітчизняної війни. Нажаль пройшли роки і вже в цьому році в нашому селищі не залишилося жодного ветерана війни.

Виступаючі: Ольга Єрмолова – завідувач військово – облікового бюро, Іван Мороз – селищний голова, Тамара Мулявка – завідувач Кириківської публічної бібліотеки, Валентина Литвин – директор будинку культури. Говорили, що пройдуть роки, століття, але вічний вогонь памяті не задують вітри перемін, не зітруть століття.

Вони ветерани – фронтовики відвоювали для нас чисте небо, яке сьогодні знову потьмяніло від вибухів на Східному фронті.

Ми обовязково переможемо і цього разу. Іншою ціною, іншим способом, іншими засобами. Не лише військовими, не лише оборонними, ай політико – дипломатичними Перемога буде за нами!

Настоятель Кириківського храму о. Василій відслужив панахиду по убієнних воїнах, які визволяли селище і воїнами  - односельцями, які загинули на фронтах.

До памятника лягли живі квіти від вдячних жителів, представників влади.

В Заводському клубі , Кириківському будинку культури відбулися чудові святкові концерти, які були підготовлені Миколою Зіновєвим та Валентиною Литвин, Павлом Купченком і учасниками художньої самодіяльності.

Оксана Статівка бібліотекр Кириківської публічної бібліотеки.