Звіт про базове відстеження результативності рішення 22 сесії 7 скликання Кириківської селищної ради від 20.06.2018 р.

Дата: 06.05.2019 09:48

Звіт

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Кириківської селищної ради від 20.06.2018 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»
  1. Назва виконавця заходу з відстеженнявідділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою та економічного розвитку.
  1. Цілі прийняття актацілями державного регулювання є встановлення податку та пільг на нерухоме майно відмінне, від земельної ділянки у на 2019 рік відповідно до вимог Кодексу.

1. Строк виконання заходу з відстеження: з 26.03.2019 по 26.04.2019.

1. Тип відстеження: базове.
  1. Методи одержання результатів відстеження:Статистичний.
  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання данихдля відстеження результативності дії регуляторного акта обрано такі показники:
  • надходження до селищного бюджету коштів від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  • кількість платників податку, на яких поширюватиметься регуляторний акт;
  • розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог акта;
  • рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

У рамках статистичного методу відстеження буде проведено в частині надходження  із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки до селищного бюджету та кількості платників податку на підставі даних управління фінансів Кириківської селищної ради та Великописарівського відділені Охтирської ОДПІ у Сумській області.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Прогнозні значення статистичних показників:

Назва показника

Рік 2018 (факт)

Рік 2019 (прогноз)

Розмір надходжень до міського бюджету від сплати фізичних осіб - підприємців, платників  єдиного податку І та ІІ групи, (тис.грн.)

115,99

121,61

Кількість фізичних осіб-підприємців,платників єдиного податку І та ІІ групи,всього  (осіб)

31

Розмір часу і коштів, що витрачатимуться суб’єктами господарювання фізичними особами, пов’язаними з виконанням вимог акта (год./тис.грн.)

х

10,2 год./0,27

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта

Відповідно до частини п’ятої статті 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень рішення визначається кількістю осіб, що:

- ознайомляться з зазначеним рішенням в приміщені Кириківської ради;

- ознайомляться і отримають інформацію щодо рішення в Великописарівському відділені Охтирської ОДПІ у Сумській області;

- отримають регуляторний акт за запитами до органів місцевого самоврядування;

- ознайомляться з регуляторним актом на офіційній веб - сторінці Кириківської селищної ради в мережі Інтернет https://kyrykivska-gromada.gov.ua/, розділ «Регуляторна діяльність», веб - порталі відкритих даних http://data.gov.ua.

- отримають регуляторний акт або інформацію щодо основних його положень іншими шляхами

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей.

Оцінка результатів реалізації регуляторного  акту та ступеня досягнення визначених цілей буде здійснюватись за результатами повторного відстеження результативності регуляторного акта через у вересні 2019 року.

Селищний голова                                       І.Мороз