ПРО #ВідповідальнеБатьківство МОЛОДИМ МАТЕРЯМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКРУТНОМУ СТАНОВИЩІ

Дата: 22.07.2019 15:11

Фахівці юстиції Сумщини, впроваджуючи правопросвітницьку кампанію «Відповідальне батьківство», розгорнуту в межах загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», завітали до постояльців сумського Центру матері та дитини.

У даній установі перебувають жінки, які опинились у складних життєвих обставинах. На зустріч з правниками молоді мамочки завітали зі своїми діточками. Під час заходу в комфортній атмосфері в формі діалогу спілкувались юристи на хвилюючі присутніх теми, зокрема щодо податкової знижки на розвиток дитини, відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років в рамках ініціативи #МуніципальнаНяня, порядку оформлення аліментів та їх мінімального рекомендованого розміру, який, до речі, з 1 липня 2019 року становить:

• для дітей до 6 років – 1699 гривень;
  • для дітей від 6 до 18 років – 2118 гривень.

Варто зазначити, що зустріч пройшла надзвичайно продуктивно, про що свідчили вдячні посмішки молодих матусь.