ПРО ГАРАНТОВАНЕ ТА ЗАБОРОНЕНЕ СУМСЬКІЙ МАЛЕЧІ ВІД ПРАВНИКІВ ЮСТИЦІЇ

Дата: 14.08.2019 15:20

Правова освіта є невід’ємною складовою гармонійного та всебічного розвитку дитини. Вчасно сформована повага до прав та обов’язків, дозволить збагатити суспільство вихованими та освіченими громадянами.

Підвищили правову обізнаність вихованців центру розвитку дитини «Золотий півник» фахівці юстиції Сумщини. Останні в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО?!» провели захід, наповнений доступною та цікавою інформацією, яка допомогла малечі розширити свою уяву про буденні речі. Дітям було доведено, що вони мають право на сім’ю, відпочинок, лікування, навчання, харчування тощо. Молоде покоління дізналося, що такий не вичерпний перелік можливостей надає держава та створює механізми для його захисту.

Маленькі громадяни також довідалися й про обовязки, оскільки лише їх сумлінне виконання дозволить вільно використовувати та не зазнавати обмежень вище перерахованих свобод. Старанне навчання, повага до інших, дотримання встановлених законодавством та суспільством норм поведінки дозволить вихованцям центру обрати вірний життєвий шлях, який допоможе оминути всі негаразди.