Отримані кошти від орендаря погасили борг батька

Дата: 24.09.2019 14:04

Борги та штрафи – це ті зайві труднощі, які неплатники аліментів створюють для себе зневажливим ставленням до виконання батьківського обов’язку. Закон #ЧужихДітейНеБуває не залишить без уваги жодне порушення економічних прав малечі та допоможе їм повернути належні кошти.

Тривалий час житель Великописарівського району не сплачував аліменти, мотивуючи це тим, що його колишня дружина проживає за межами країни. Ухилення неплатника від виконання батьківського обов’язку додало в його життя нових турбот та накопичило 21 тисячу гривень боргу. Правники обмежили громадянина у правах, наклали арешт на кошти та майно, а також допомогли встановити зв'язок з матір’ю його дитини. Звернувши стягнення на дохід батька, отриманий від здачі земельної ділянки в оренду, фахівці юстиції Сумщини перерахували маленькому Владиславу заборговані кошти.

Так батько сплатив не лише у повному обсязі борг, а ще й штраф у сумі понад 4 тисяч гривень та виконавчий збір на користь держави у розмірі близько 3 тисяч гривень.